• 16 632 03 10
  • biuro@kormed-lubaczow.pl
  • Lubaczów, ul. Tadeusza Kościuszki 141/7
Aktualności
Zapraszamy na Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Centrum Medycznym KORMED

Zapraszamy na Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Centrum Medycznym KORMED

Szanowni Pacjenci

Serdecznie zapraszamy Was do wzięcia udziału w wyjątkowym wydarzeniu charytatywnym z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, które odbędzie się 28 stycznia w naszej przychodni.

W tym dniu, będą dostępne badania laboratoryjne, za które tradycyjnie odpłatność w całości wpłacana będzie przez Państwa do puszek stacjonarnych znajdujących się w punkcie rejestracji. Dodatkowo dla grupy wiekowej oferujemy w tym dniu badania w ramach programu 40+.

Ośrodek Rehabilitacji Dziennej dla Dzieci przygotował szereg inicjatyw z zakresu rehabilitacji i profilaktyki zdrowotnej. Pracownicy Ośrodka będą dostępni i będą dla Was wykonywać min.:

· Diagnostykę dzieci i niemowląt metodą NDT Bobath przez fizjoterapeutów i neurologopedów.

· Diagnostykę wad stóp z użyciem podoskopu.

· Kinesiotaping dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Ponadto w godzinach godziny 9:00 do 12:00 zapraszamy wszystkie dzieci od 3. roku życia na kreatywne zajęcia i zabawy dla dzieci. Zajęcia plastyczne, manipulacyjne w różnych masach plastycznych, gry i zabawy z elementami rywalizacji, zabawy ruchowe przy muzyce.

Dzień Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizowany w Centrum Medycznym KORMED to idealna okazja, aby nie tylko zadbać o swoje zdrowie podczas badań profilaktycznych, ale także wesprzeć cel charytatywny Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy poprzez wpłatę pieniędzy za badanie do puszek.

Dołączcie do naszego wydarzenia i wspólnie wesprzyjmy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!

Serdecznie zaprasza zespół Centrum Medycznego Kormed.

Link do e-skarbonki: https://eskarbonka.wosp.org.pl/rawegyteso