• 16 632 03 10
  • biuro@kormed-lubaczow.pl
  • Lubaczów, ul. Tadeusza Kościuszki 141/7

Pracownia RTG w NZOZ KORMED

rtg-kormed

Zapraszamy serdecznie do nowo otwartej Pracowni diagnostyki obrazowej. Od 12 kwietnia 2015 roku Pracownia RTG świadczy nieodpłatne usługi dla pacjentów naszej przychodni w ramach umów z NFZ w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej oraz Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej jak również umów na świadczenia w zakresie medycyny pracy, a także usługi komercyjne. Jesteśmy w posiadaniu cyfrowego aparatu rentgenowskiego firmy Allengers – HF oraz nowoczesnego skanera firmy Carestream. Wysokiej jakości aparat RTG charakteryzujący się prostotą budowy i łatwością obsługi, spełniający wszystkie wymagania dzisiejszych szpitali i prywatnych gabinetów lekarskich. Jest on szczególnie polecany do wszelkich zdjęć kostno-płucnych pacjenta stojącego, leżącego lub siedzącego w ramach:

  • diagnostyki ortopedycznej
  • diagnostyki urazowo rutynowej
  • diagnostyki klatki piersiowej

 

Technologia bardzo wysokiej częstotliwości aparatu pozwala na redukcję promieniowania miękkiego – promieniowanie, które pochłaniane jest przez pacjenta nic nie wnosi do jakości zdjęć RTG. Wszystkie nowatorskie rozwiązania zastosowane w aparacie RTG gwarantują użytkownikowi jak i pacjentowi bezpieczeństwo, niezawodność i ergonomię pracy.

Oferujemy badania radiologiczne klatki piersiowej, kręgosłupa, czaszki, miednicy, jamy brzusznej, kończyn górnych i dolnych, badania kości i stawów.

Zdjęcia RTG wydawane są na płycie CD, a opisywane są w Systemie Teleradiologia.